www.dizainokursai.com

Registracija į nemokamą INTERJERO DIZAINO KURSO Vebinarą


Kviečiame registruotis į nemokamą Interjero Dizaino kurso vebinarą, apie kurio datą ir laiką pranešime užsiregistravusiems asmenims. Šis vebinaras yra puiki galimybė visiems, kas domisi interjero dizainu arba nori pradėti savo karjerą šioje srityje.

Vebinaro metu bus aptartos šios temos:

  • Interjero dizaino kursai: Sužinosite, kokie kursai yra dėstomi ir kaip jie gali padėti jums įgyti reikalingų žinių bei įgūdžių.
  • Kaip pradėti savo dizainerio veiklą ir karjerą: Gausite vertingų patarimų ir strategijų, kaip sėkmingai pradėti savo profesinį kelią interjero dizaino srityje.
  • Naudojamos programos: Aptarsime įvairias programas, kurios naudojamos kurti interjero dizainui, tokias kaip Home Styler, Dirbtinį Intelektą bei Canva.
  • Planų, brėžinių, vizualizacijų ir mood board'ų kūrimas: Pamatysite kaip kuriami profesionalūs planai, brėžiniai, vizualizacijos ir mood board'ai, kurie padės jums vizualizuoti ir įgyvendinti savo dizaino idėjas.
  • Programų funkcionalumas: Suprasite, kurios programos yra geriausios tam tikriems darbams atlikti ir kaip efektyviai jas naudoti.
  • Reklamos pradžia: Sužinosite, kaip ir kur pradėti save reklamuoti, kad pasiektumėte potencialius klientus ir sėkmingai plėtotumėte savo verslą.

Nepraleiskite šios progos ir užsiregistruokite dabar, kad galėtumėte pasinaudoti šia unikalia galimybe!


Informacija telefonu: +37061436232, rašykite mums: dizainokursai@gmail.com 


Registracija į nemokamą vebinarą