www.dizainokursai.com


Visi mūsų organizuojami kursai vyksta nuolat, todėl mokytis galite pradėti iškart, kai tik apsisprendžiate, laukti nieko nereikia!


Mūsų organizuojamų Interjero dizaino kursų mokymo programa yra patvirtinta Lietuvos Švietimo ir Mokslo Ministerijoje.

Kurso ID kodas: 376064, kurso kodas: 223002540


Interjero dizaino kursai

INTERJERO DIZAINO KURSAI NUO NULIO IKI PROFESIONALO

Išlaisvinkite savo kūrybinį potencialą su mūsų interjero dizaino mokymais. Ar domitės interjero dizainu ir trokštate savo kūrybiškumą paversti klestinčia karjera? Mūsų išsamus interjero dizaino mokymo kursas yra skirtas suteikti Jums įgūdžių, žinių ir pasitikėjimo, kurių Jums reikia norint sėkmingai dirbti dinamiškame dizaino pasaulyje.  
Žinome, kad norint tapti patyrusiu interjero dizaineriu, kyla iššūkių. Nuo dizaino sprendimo iki programinės įrangos įrankių įsisavinimo – esame čia, kad padėtumėme Jums kiekviename žingsnyje. Mūsų kursai ne tik suteikia jums techninių ir praktinių žinių,  bet ir siūlo sprendimus iškilusioms kliūtims. 
Jūsų ateitis dizaino srityje prasideda čia! Nepraleiskite progos atskleisti savo kūrybinį potencialą ir leiskitės į kelionę, kuri paverčia Jūsų aistrą grožiui ir estetikai - pelną nešančia karjera. Užsiregistruokite šiandien, kad užsitikrintumėte savo vietą ir žengtumėte pirmąjį žingsnį kuriant patrauklias interjero erdves, kurios turi išliekamąją vertę. 

Dviejų mėnesių trukmės Interjero dizaino kursai pradedantiesiems dizaineriams ir norintiems jais tapti.

Pabaigę mūsų dviejų mėnesių trukmės interjero dizaino kursus Jūs išmoksite:

Įgyvendinti interjero projektus nuo nulio
Sužinosite visus interjero projektavimo principus
Išmoksite dirbti su užsakovais
Sužinosite kaip organizuoti savo verslą

Interjero dizaino kursai nuo nulio iki profesionalo. Organizuojami Interjero dizaino kursai. Norintiems išmokti kurti interjerus nuo nulio iki projekto įgyvendinimo. Norite pradėti kurti interjerus ir paversti tai profesija, tačiau abejojate savo jėgomis, ar trūksta žinių bei pasitikėjimo. O gal pasitikite savo jėgomis, tačiau trūksta palaikymo ir motyvacijos?

Į mus kreipiasi žmonės norintys pradėti naują veiklą - kurti interjerus, kuriai reikia žinių. Ar tiesiog žmonės norintys išmokti dirbti nauja, širdžiai miela programa. Dauguma iš jų jau ateina su iš anksto susiformavusia baime ar klaidingu įsitikinimu: "Ar man pavyks? Ar aš sugebėsiu? O gal bus per sunku ir aš neišmoksiu. Visa mūsų www.manokursai.com komanda šiandien esame čia tam, kad išsklaidytumėme kiekvieną Jūsų abejonę. Bei padėtumėme Jums patikėti, tuo kad kiekvienas iš Jūsų galite išmokti kurti interjerus ir sėkmingai dirbti šioje srityje. Interjero dizaino mokymai skirti norintiems drąsiai kurti savo verslą, išmokti kurti interjerus sau arba draugams, sužinoti kaip pritraukti daugiau klientų ir užsakymų. Šiame projekte visos pamokos yra išdėstytos remiantis ilgamete patirtimi. Ir jau pamokų metu yra apžvelgiami visi dažniausiai pasitaikantys klausimai susiję su interjerų kūrimu nuo pat užmanymo iki realizavimo. Visa tai yra daroma remiantis mūsų dizainerių patirtimi. Mes žinome su kokiais klausimai susiduriate jau dabar ir dar susidursite ateityje. Todėl kursų pamokose apžvelgiame ir atsakome į visus šiuos klausimus iš savo asmeninių žinių bagažo. Sutaupysite daug laiko, kadangi pamokose mokysitės tik tai, kas yra svarbiausia ir reikalinga darbui ir savirealizacijai. Taip pat pamokose gvildenamos situacijos susijusios su realia praktika: klientais ir užsakymais. Interjero dizaino kursuose situacijos ir atsakymai į jas yra pateikti iš praktikos, su kuo dažniausiai susiduria besimokantis žmogus - būsimas dizaineris. Todėl sveikiname ir palaikome Jus visu 100 %. Patikėkite, mes palaikysime ir motyvuosime Jus visą Jūsų mokymosi laiką. Nes mūsų komanda labiau nei bet kas kitas iš savo asmeninės patirties žino, kaip mokytis, tobulėti ir siekti savo užsibrėžto tikslo! Sveiki atvykę į geranoriškumo ir žinių pasaulį!

  ŠIS INTERJERO DIZAINO KURSAS SKIRTAS JUMS JEIGU JŪS NORITE:

Išmokti ir įsisavinti naują profesiją ar specializaciją
Pritraukti daugiau klientų
Įkurti savo dizaino studiją
Savarankiškai kurti interjero dizainą sau ir savo draugams
Užaugti profesionaliai
Mokytis patogiai su komfortu


"Ekspertas bet kurioje srityje, kadaise buvo pradedantysis".
Helen Hayes

KURSŲ PROGRAMA

Interjero dizaino kursai - tai yra dviejų mėnesių trukmės intensyvūs mokymai. Užsiėmimai su užduotimis ir jų patikrinimu.
SVARBU TAI, kad mūsų kursuose kartu su Interjero dizaino teorija gausite ne tik teorines žinias, bet ko nėra jokiuose kituose kursuose vienoje vietoje, tai išmoksite braižyti planus ir kurti 3D (trimates) vizualizacijas su ArchiCad programa jau pačioje kursų eigoje! Taigi jau kursų metu turėsite sukurtą savo projektą, kurį galėsite įdėti į savo interneto svetainę ir jau parduoti savo paslaugas iškarto! Taip pat sužinosite kokie yra sutarčių šablonai, naudingi instrumentai ir technologijos. Kursui pasibaigus, turėsite išbaigtą ir kaip pardavimo pavyzdį sukurtą Baigiamąjį interjero projektą. Taip pat pabaigus kursą išduodamas Interjero dizaino kurso baigimo sertifikatas.

 PABAIGĘ INTERJERO DIZAINO KURSUS JŪS GALĖSITE:
•Visas kursas: teorija+3D interjerų vizualizavimo programa ArchiCad
•Po dviejų mėnesių Jūs įsisavinsite kursą "Interjero dizaineris nuo nulio iki profesionalo"
•Mokėsite kurti supervizualizacijas su 3d programa Archicad bei braižyti planų brėžinius
•Galėsite uždirbti ne tik kurdami interjerus bet ir vizualizacijas
•Turėsite galimybę dirbti nuotoliniu būdu, kur bebūtumėte

Informacija telefonu: +37061436232, rašykite mums: dizainokursai@gmail.comMes bendradarbiaujame su žymia Lietuvos įmone 

UAB "VILPRA"


UAB "VILPRA" yra viena didžiausių Lietuvoje šildymo, kondicionavimo, vėdinimo sistemų, alternatyvios energijos įrangos - šilumos siurblių, saulės elektrinių, židinių, krosnelių, dūmtraukių bei vonios kambario įrangos prekybos bei įrengimo įmonių.

Gerbiami mūsų esami, buvę ir būsimi mokiniai, bei dizaineriai, kviečiame Jus apsilankyti UAB "VILPRA" puslapyje https://www.vilpra.lt


Noriu užsisakyti kursus

Rašykite mums