www.dizainokursai.com


Visi mūsų organizuojami kursai vyksta nuolat, todėl mokytis galite pradėti iškart, kai tik apsisprendžiate, laukti nieko nereikia!


Interjero Vizualizavimo kursai

pasitelkus

DIRBTINĮ INTELEKTĄ

Dirbtinio Intelekto kursai vyksta nuolat. Todėl pradėti mokytis kursus galite iškart, kai tik apsisprendžiate, laukti nieko nereikia.  Kursai vyksta pačiu patogiausiu Jums metu ir kur bebūtumėte! 

Leiskitės į futuristinę kelionę: mokykitės interjero dizaino pasitelkdami dirbtinį intelektą. Ar esate pasirengę žengti į interjero dizaino ateitį? Nuo šiol dirbti Jums padės Dirbtinis Intelektas. Mūsų novatoriškuose kursuose dirbtinio intelekto galia derinama su dizaino meniškumu, kad pasiūlytų Jums neprilygstamą mokymosi patirtį. Nesvarbu, ar esate pradedantis dizaineris, siekiantis naujų horizontų, ar jau profesionalas, norintis išlikti priekyje, mūsų dirbtinio intelekto kursai yra skirti įkvėpti, pakelti ir patobulinti Jūsų įgūdžius!
Įsivaizduokite mokymosi dizaino koncepcijas, panaudojant pažangiausius dirbtinio intelekto modeliavimus, kurie įgyvendina Jūsų idėjas. Kursuose dėstomi dirbtinio intelekto įrankiai padės vizualizuoti, eksperimentuoti ir patobulinti kuriamą dizainą, suteikdami pasitikėjimo vaizduotę paversti realybe.  
Būkite dizaino priešakyje. Sparčiai besivystančiame pasaulyje dirbtinio intelekto naudojimas projektuojant nebėra pasirinkimas – tai būtinybė. Mūsų kursai parengia Jus ateičiai, suteikdami Jums įgūdžius, kurių ieškote dirbtinio intelekto kuriamoje dizaino aplinkoje. Įgykite konkurencinį pranašumą ir išsiskirkite kaip dizaineris, nebijantis priimti naujovių!

Jūsų ateitis interjero dizaino srityje prasideda čia... 

Į šiuos kursus kviečiu mokytis Interjero dizainerius, baldų dizaineriu, landšafto dizainerius, įmones, asmenis, visus, kurie nori išmokti kurti super geras, aukšto lygio foto realistines 3D daiktų, objektų ir viso ko tik reikės, vizualizacijas. Visų pirma, noriu iškarto nuraminti, kad Dirbtinis Intelektas žmogaus, kaip dizainerio nepakeis. Vis tiek žmogus turi parašyti, duoti komandas Dirbtiniam Intelektui, koks yra Interjero dizaino sumanymas. Tiesiog Dirbtinis Intelektas šiai dienai labai palengvina ir pagreitina vizualizacijų kokybę ir laiko sąnaudas. Kadangi mes dėstome Interjero dizaino, Baldų dizaino ir Landšafto dizaino kursus, todėl mano pareiga yra supažindinti ir parodyti Jums pačias naujausias naujienas, dizaino programų srityje.
Dirbtinis Intelektas dabar ir yra būtent naujiena, kuri vystosi ir tobulėja labai sparčiai. Todėl labai rekomenduoju šiomis žiniomis naudotis todėl, kad tai labai daug kartų paspartins Jūsų darbą, bei padidins klientų ir užsakymų skaičių. O kad Dirbtinio intelekto paslaugų Jums reikia jau dabar, tuo aš galiu Jus patikinti visu šimtu procentų! Tiesiog tie, kas spėja, išmoksta, ima ir naudojasi tokiomis galimybėmis, laimi vienareikšmiškai, tampa rinkos lyderiais. O mes ir esame lyderiai, kurie dalinasi su Jumis dizaino žiniomis apie naujoves.

Interjero kurso su Dirbtiniu Intelektu trukmė vienas mėnuo. Pamokas siunčiame vieną kartą į savaitę. Jeigu pageidaujate, galime pamokas siųsti ir dažniau. Vienos pamokos trukmė nuo 30 minučių iki 1 valandos. Priklauso nuo to, kiek trunka papasakoti ir parodyti temos informaciją. 
Dabar esmė yra ne tame, kiek laiko trunka pamoka, bet tame, kokia svarbi informacija yra dėstoma pamokoje, bei kokią vertę ši informacija turi Jums! Ir kokį rezultatą Jūs gausite išmokę naudotis šiomis žiniomis.


Vizualizacijų, atliktų pasitelkus Dirbtinį Intelektą, pavyzdžiai


REKLAMOS KŪRIMO KURSAI SU DIRBTINIU INTELEKTU.

Suvokite, kad ateitis reklamoje priklauso tam, kas sugeba prisitaikyti ir valdyti naujausias technologijas. Kviečiame Jus prisijungti prie mūsų kursų ir išmokti kurti reklamas, kurios ne tik pritrauks dėmesį, bet ir paliks neišdildomą įspūdį. Išmokite kurti reklamas, kurios nepaliks abejingų. Sužinokite, kaip Dirbtinis Intelektas gali jums padėti sugalvoti unikalią dizaino koncepciją, kuri išsiskirs iš minios savo dizainu. Ar norėtumėte sugebėti sukurti užburiančią reklamą su pačia pažangiausia technologija - Dirbtiniu Intelektu? 
Kursuose išmoksite kaip naudoti Dirbtinį Intelektą, kad būtumėte žingsniu priekyje - sukurdami reklaminius tekstus ir idėjas, kurios palies Jūsų auditoriją. Suprasite, kaip galima integruoti Dirbtinį Intelektą į reklamas taip, kad jos ne tik patrauktų dėmesį, bet ir bendrautų su vartotojais. Išmokite, kaip maksimaliai pasinaudoti Dirbtinio Intelekto galimybėmis reklamos kampanijose ir pasiekti puikiausius rezultatus. Būkite reklamos kūrimo lyderiai, įgiję aukščiausią rinkoje paklausą. Pasaulis keičiasi, o su juo ir reklama. Mokydamiesi su mumis, tapsite kūrybišku  ir pažangiu rinkos specialistu!


Kalėdinė reklama sukurta su Dirbtiniu Intelektu. Kviečiame mokytis sukurti neįtikėtino grožio ir aukštos kokybės reklamas su Dirbtiniu Intelektu!  


Video informacija apie kursą

Informacija telefonu: +37061436232, rašykite mums: dizainokursai@gmail.com 

Noriu užsisakyti kursus

Rašykite mums