www.dizainokursai.com

 Naujausių Programų ir 

Dirbtinio Intelekto Panaudojimas Dizaino Versle

Šis kursas yra sukurtas tam, kad suteiktų Jums reikalingas žinias ir įgūdžius Jūsų verslo išskirtinumui ir augimui rinkoje. Ar norite įgyti įgūdžius, kurie leis jums išsiskirti dizaino srityje, naudojant pažangiausias programas ir dirbtinio intelekto technologijas? Ar jau seniai norėjote sukurti arba patobulinti savo dizaino verslą arba kitą verslą, bet nežinote nuo ko pradėti? Ar esate pasiruošęs pradėti savo kelionę link sėkmingo verslo, bet dar ieškote geriausio būdo tai padaryti? Mūsų kursas "Naujausių Programų ir Dirbtinio Intelekto  Panaudojimas Dizaino  Versle " yra skirtas Jums!

Šiame kurse mes nuosekliai, žingsnis po žingsnio, papasakosime apie sėkmingo verslo pradžią ir parodysime, kaip galite tai pasiekti. Išmoksite, kaip pritaikyti naujausias dizaino programas ir dirbtinio intelekto technologijas savo naudai, sutaupyti laiko ir pritraukti daug klientų!

Kursuose dėstomas verslo modelis yra universalus ir jis taikomas visiems verslo tipams. Nepriklausomai nuo Jūsų veiklos srities, mūsų kursas suteiks jums įrankius ir žinias, kaip geriausiai pritaikyti dizaino programas ir Dirbtinį Intelektą jūsų versle. Tai tinka dizaino verslui, baldų dizaino verslui, landšafto dizaino, dekoravimo verslui, renginių organizavimo ir daugeliui kitų verslo šakų.

Kodėl rekomenduojame Jums šį kursą? Todėl kad čia išmoksite, kaip pritaikyti naujausias programas dizaino projektuose ir versle. Suprasite, kaip Dirbtinis Intelektas pagerina jūsų kūrybinį procesą ir efektyvumą. Įgausite praktinių įgūdžių ir žinių, reikalingų, kad Jūsų Dizaino verslas taptų nepralenkiamu ir konkurencingu rinkoje.Ką išmoksite šiame kurse?

1. Sukursite gerą verslo portfolio su Dirbtiniu Intelektu.

Išmoksite susikurti gerą, stilingą verslo Portfolio su Dirbtiniu Intelektu. Jūsų verslo pradžia prasideda nuo puikaus atliktų darbų ar produkcijos portfolio. Mūsų kursas žengia žingsnį į priekį, įgyvendindamas tai su Dirbtiniu Intelektu. Dirbtinis Intelektas Jūsų portfolio sukurs daug greičiau nei galėjote tikėtis, o svarbiausia, jis bus neprilygstamai estetiškas. Tai ne tik paprastos nuotraukos ar produktų aprašymai; tai yra aukščiausio lygio vizualizacijos ir konceptbordai. Kai turite savo prabangų portfolio, Jūs galite jį įkelti jį savo socialinius tinklus, tokius kaip Facebook ir Instagram.  

2. Sukursite Išsamų tekstinį aprašymą su Dirbtiniu Intelektu.  

Susikursite išsamų ir įdomų tekstinį aprašymą apie save, savo verslą, bei atliktus darbus. Šie tekstai ne tik atspindės Jūsų profesionalumą, bet ir Jūsų požiūrį į verslą. Šis etapas svarbus, nes jis padės Jums tapti pastebimu ir atpažįstamu skaitmeninėje erdvėje. Dirbtinis Intelektas padės jums tai atlikti įdomiai, išsamiai ir neįtikėtinai gerai!

3. Sukurkite Kokybišką Turinį su Dizaino Programomis.

Šiame etape į darbą įtraukiame dizaino programą, kuri tams Jūsų kūrybinių idėjų įgyvendinimo įrankiu. Išmoksite sukurti verslo logotipą: pirmasis žingsnis šiame procese yra sukurti savo verslo logotipą, kuris taps jūsų prekės ženklu. Tai yra Jūsų vizitinė kortelė, kuri turi atspindėti Jūsų verslo asmenybę ir vertybes. Dizaino programa padės jums sukurti unikalų ir įsimintiną logotipą.~
Mokysitės kurti video prezentacijas: video tampa vis populiaresniu turinio formatu, o šio žingsnio metu Jūs sukursite įspūdingas video prezentacijas apie savo verslą. Tai puikus būdas pranešti apie savo paslaugas, produktus ir unikalumą. Video prezentacijos leis jums pritraukti daugiau klientų ir pagerinti savo verslo žinomumą.  
Kursite "Storius" ir "Reelsus": Instagram'o ir Facebook'o "storiai" bei "reelsai" yra puikus būdas pritraukti savo auditoriją. Jūsų kūrybiniai projektai, kuriuos sukursite su šia programa, taps įtraukiančia turinio dalimi. Jie ne tik pritrauks dėmesį, bet ir skatins žiūrovus susidomėti Jūsų verslu bei Jūsų kūrybiniais darbais. Dėdami šį kokybišką ir estetišką turinį į savo socialinių tinklų paskyras, Jūs didinsite savo populiarumą, pritrauksite didesnę auditoriją ir naujus ir mokius klientus. Tai yra būdas papasakoti apie save ir tapti žinomu skaitmeninėje erdvėje, o šių kursų dėka Jūs išmoksite tai padaryti kokybiškai ir estetiškai!

4. Susikursite modernią Interneto Svetainę.  

Šiame žingsnyje išmoksite susikurti savo verslo internetinę svetainę, kuri atspindės naujausias mados tendencijas ir rinkos poreikius, bei svarbiausia, atitiks visus Google paieškos sistemos reikalavimus. O tai reiškia kad klientai ir užsakovai Jus suras. Į savo svetainę sudėsite sukurtas vizualizacijas, kurios atspindės Jūsų profesionalumą ir stilių. O turinys, kurį dėsite į svetainę bus labai gerai sukurtas - tekstinis aprašymas apie Jūsų verslą ir paslaugas atkreips dėmesį į Jūsų verslo privalumus. Tokiu būdu parodysite kas esate ir ką siūlote.

5. Sukursite Įspūdingas Vizualizacijas su Lengvai Valdoma Dizaino Programa,

Šioje kurso stadijoje pasitelksime dizaino programą, kuri leis Jums kurti 2D ir 3D patalpų, projektų, namų, butų vizualizacijas ir video prezentacijas. Tai ne tik kūrybinis procesas, tai yra būdas padidinti užsakymus, pagerinti darbo našumą ir greičiau patenkinti klientų poreikius. Su šia patrauklia ir lengvai valdoma dizaino programa Išmoksite kurti Vizualizacijos ir Video Prezentacijas. Tai ženkliai padidins darbo našumo ir užsakymų kiekį! 

6. Gausos ir Turto Pritraukimas su Vizualizacijomis ir Afirmacijomis.

Tai yra šio kurso staigmena ir siurprizas! Vizualizacijos ir afirmacijos pritraukia gausą ir turtą. Tai yra Jūsų galimybė pasiekti finansinį sėkmę, nes turto pritraukimas prasideda nuo jūsų pozityvaus mąstymo. VIZUALIZACIJOS, ATLIKTOS SU DIRBTINIU INTELEKTU. 

PASITELKUS DIRBTINĮ INTELEKTĄ GALITE ATLIKTI VIZUALIZACIJAS BET KURIAM VERSLUI!


Šiame kurse žingsnis po žingsnio ir nuosekliai parodysime, ką reikia padaryti norint sėkmingai pradėti ir tobulinti savo verslą. Nesvarbu, ar tai dizaino verslas, baldų dizainas, ar dekoravimo sritis, šis kursas tinka kiekvienam verslui. Naudojantis visomis šiomis žiniomis ir įrankiais, Jūsų verslo sėkmė ir klientų srautas yra garantuotas! Atlikę visus šiame kurse mokomus veiksmus, stovėsite gausos sraute ir generuosite savo pajamas! Tai yra Jūsų galimybė pasiekti finansinę nepriklausomybę ir sukurti sėkmingą verslą.

Visi mūsų organizuojami kursai vyksta nuolat, todėl mokytis galite pradėti iškart, kai tik apsisprendžiate, laukti nieko nereikia! Kursai yra nuotoliniai, todėl vyksta pačiu patogiausiu Jums metu ir kur bebūtumėte!

Kurso Video prezentacija

Informacija telefonu: +37061436232, rašykite mums: dizainokursai@gmail.com

Noriu užsisakyti kursus

Rašykite mums