www.dizainokursai.com

PhotoShop bazinis kursas

Kursai vyksta nuolat. Todėl pradėti mokytis kursus galite iškart, kai tik apsisprendžiate, laukti nieko nereikia. Viskas ko reikia, susisiekti su mumis ir pranešti kokius kursus norite pradėti mokytis. Kursai vyksta pačiu patogiausiu Jums metu ir kur bebūtumėte! 

PhotoShop programos mokymo kursai organizuojame nuolat. PhotoSHOP - tai ne tik nuotraukų redagavimo programa, tai ir skaitmeninė tapyba ir grafinis dizainas. Programa skirta skaitmeninių nuotraukų redagavimui, retušavimui ir maketavimui. Programa turi platų skaitmeninių efektų, vadinamų "filtrais" pasirinkimą.

PhotoSHOP tai neįtikėtinų galimybių programa turinti retušavimo, restauravimo, klonavimo galimybes. Jei fotografuojate, esate kūrybingas, Jus domina nuotraukų redagavimas ar grafinis dizainas, tokiu atveju mūsų PhotoShop pamokos išsamiai, aiškiai ir nuosekliai išdėstys programos esmę nuo nulio iki visiškai savarankiško darbo.

Programos pagalba nesudėtingai gali maketuoti tiek patyręs dizaineris, tiek ir pradedantis vartotojas. Kurso metu mokomos bazinės komandos: objektų karpymas, darbas su sluoksniais, nuotraukų retušavimas, klonavimas, koregavimas. Taip pat mokome nuotraukas keisti į juodai baltas ir tonuotas. PhotoSHOP - tai neišsenkančių galimybių ir efektų programa.


PhotoShop bazinio kurso mokymo planas

KURSŲ MOKYMO PLANAS:

1. Naujo lapo sukūrimas

2. Lapo formatai, jų aprašymai

3. Žymėjimo instrumentai

4. Gradientai, fono užpildai

5. Kirpimo instrumentai

6. Nuotraukų transformavimo galimybės

7. Klonavimas, retušavimas

8. Senų nuotraukų restauravimas.

9. Raukšlių šalinimas nuotraukoje

10. Tonavimai

11. Nuotraukos vertimas į nespalvotą

12. Tonai ir korekcija

13. Spalvų korekcija

14. Spuogų ir dėmių naikinimas nuotraukoje

16. Fono keitimas nuotraukoje

17. Įvairūs sudėtingesni fonai, jų kūrimas

18. Blukinimo instrumentai

19. Filtrai
20. Fono efektai (leyer style)

21. Teksto rašymo instrumentai

22. Maketavimas 


Organizuojami intensyvūs PhotoSHOP mokymo kursai. Kursai vyksta nuolat. Kursų laikas derinamas užsiregistravus. Studentai aprūpinami išsamia metodine medžiaga, PhotoSHOP knyga - konspektu. Baigusiems mokymo kursus išduodamas kursų baigimo sertifikatas.

     Užsiregistruoti į kursus galite elektroniniu paštu manokursai@hotmail.com arba telefonu (8614) 36232


Noriu užsisakyti kursus

Rašykite mums