Mūsų organizuojamų Interjero dizaino ir Baldų dizaino kursų mokymo programos yra patvirtintos Lietuvos Švietimo ir Mokslo Ministerijoje.


Dizainerio profesija

dviejų mėnesių trukmės kursai

"KAIP SUKURTI SĖKMINGĄ VERSLĄ IR PRADĖTI DIRBTI SAU"

Ar Jums tai pažįstama: Jums patinka kurti grožį, ir Jums tai sekasi. Aplinkiniai pastebi Jūsų talentą namus paversti jaukia vieta, draugai ir draugų draugai vis prašo, kad sukurtumėte ir jiems jų namų interjerą, nes tas, kurį sukūrėte sau, jiems labai patinka. Ne kartą esate pasvajoję apie tai, kad norėtumėte šį širdžiai mielą darbą, kurio net negalite pavadinti darbu, paversti savo pelną nešančia profesija? Kad jau senai, net kelis metus, norite nemėgstamą darbą pakeisti į tai, apie ką ilgai svajojote: Interjero dizainerio profesiją? Ir būtent dabar ir vėl atkreipėte dėmesį į šį turinį. 

Gal būt Jums trūksta žinių, kaip pradėti dirbti sau, ar nedrąsu, nes trūksta palaikymo. Taigi dabar pats metas išmokti ir pradėti dirbti sau, namuose, ar iš bet kurio pasaulio taško. Tuo labiau kad ši profesija neturi nei amžiaus ribų, nei sienų. Galite dirbti iš bet kurio pasaulio krašto, kur yra internetas jungiantis Jus su klientu. Taip, taip, dabar atsivėrusios technologinės galimybės leidžia Jums bendrauti su klientu ir nuotoliniu būdu. Klientas užsako Jums projektą, Jūs derinate projektą su klientu internetu: renkate spalvas, aptariate detales, ir atliekate užsakymą. O klientas atvažiavęs į šalį, jau įsikrausto į Jūsų pilnai įrengtą būstą. Tai darbas, nereikalaujantis dirbti, ar sėdėti ofise nuo 8 iki 17, bei stovėti begalę laiko automobilių spūstyse. Taip pat labai patrauklu šiame darbe tai, kad darbo užmokestis niekaip neribojamas! Dirbate patys sau, kiek norite, iš kur norite ir kada norite. Esate visiškas savo laiko šeimininkas. O atlygis už darbus yra toks, kad galite planuotis ir keliones, ir išvykas, ir net ne vieną kartą į metus, bet kad tik norite, ir turite laiko. 

Be to dirbant patinkantį, širdžiai mielą darbą, net nejausite kad dirbate, nes savo žiniomis ir patirtimi padėsite užsakovui susikurti jaukius ir stilingus namus. O gausite už tai atlygį, tiek finansinį, tiek ir moralinį. Kursuose sužinosite naujausias darbo technologijas ir priemones bei laiko patikrintas fundamentalias žinias, kurių pagalba galėsite dirbti tada kai patys to norėsite ir kiek norėsite, bei užsidirbti neribojamą atlygį. Šiandien Jūsų klientais tampa viso pasaulio klientai. Pas Jus projektą gali užsisakyti klientai iš bet kurio pasaulio taško. Tai yra verslas, kurio neriboja jokios sienos, atstumai, bei amžius. Dirbkite niekieno neribojami, mėgaukitės kūrybos procesu ir uždirbkite tiek, kiek patys to norite!


Pabaigėte Interjero dizaino kursus, o kas toliau? Kaip parduoti savo patirtį ir žinias? Kaip gauti klientų? Kaip pritraukti mokius klientus? Kaip save reprezentuoti ir pateikti? 

Nuo ko pradėti? Kaip išvengti klaidų?


Šiuose kurse sužinosite  

Kaip pradėti sėkmingą veiklą savarankiškai.

Nuo ko pradėti: kaip įsteigti savo įmonę

Kaip susikurti savo interneto svetainę

Kur ir kaip reklamuotis socialiniuose tinkluose

Mokamos ir nemokamos reklamos priemonės

Kaip pateikti informaciją apie save

Kaip ir kur pateikti savo portfolio 

Kaip pritraukti mokius klientus

INTERJERO DIZAINO KURSAI NUO NULIO IKI PROFESIONALO

Dviejų mėnesių trukmės Interjero dizaino kursai pradedantiesiems dizaineriams ir norintiems jais tapti.

Informacija apie šį kursą čia

Noriu užsisakyti kursus

Parašykite mums ir mes atsakysime į Jūsų klausimus.